14 palcové detské bicykle

Doprajte svojmu dieťaťu kvalitný 14" detský bicykel, ktorý sa hodí pre deti od 3 do 5 rokov. Výška mladého cyklistu by sa mala pohybovať v rozmedzí 85 až 95 cm. S výberom vhodného detského bicykla vám radi a ochotne poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

14 palcové detské bicykle

Ako vybrať 14" (palcový) detský bicykel?

S cyklistikou môžu deti začať už v skorom veku okolo 2 alebo 3 rokov. Je to veľmi individuálne, no vhodný bicykel alebo odrážadlo pomáha dieťaťu nabrať istotu, natrénovať si rovnováhu a stabilitu na dvojkolesovom tátošovi. V našej ponuke nájdete špičkové bicykle od svetových značiek, ako Trek, Ghost, Mondraker, Giant, GT, Lapierre, Dema či Woom, ktorý je považovaný za jeden z najľahších detských bicyklov.

Vedeli ste, že 14 palcový detský bicykel je určený sú určené pre najmenších jazdcov vo veku od 3 do 5 rokov. Tu sa môžete rozhodnúť či pôjdete cestou odrážadla alebo bicykla s pedálmi. Odporúčaná výška dieťaťa je 85 - 95 cm. Ovládanie je veľmi jednoduché, bicykel je totiž bez prevodov. Disponuje iba jednoduchými pedálmi a prednou brzdou. Zadná brzda sa ovláda pohybom pedálov smerom dozadu.

14 palcove detske bicykle

Rám, komponenty a doplnky 14" bicykla

  • Na výrobu detských bicyklov sa používa najmä hliníkový a oceľový rám.
  • Hliník má nízku hmotnosť, vysokú pružnosť, tuhosť a vyššiu cenu v porovnaní s oceľou.
  • Oceľ má mimoriadnú tuhosť, vyššiu hmotnosť a nižšiu cenu v porovnaní s hliníkom.
  • Komponenty majú zväčšia vyššiu životnosť, jednoduchú nastaviteľnosť a ľahkú údržbu.
  • Vhodný doplnkom je cyklistická prilba, reflexné prvky a rukavice, ktoré zvyšujú bezpečnosť vášho dieťaťa. Okrem toho do 18 roku je prilba na bicykloch zo zákona povinná.
  • Detský bicykel tiež môžete osadiť zvončekom, košíkom na fľašu a cyklistickými blikačkami.

Filtrovať produkty

Ï