Trek Supercaliber

Doprajte si jedinečný horský bicykel Trek Supercaliber s ktorým zvládnete prejsť všetky XC trate a bikemaratóny. S výberom vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Zavolajte nám na tel. číslo +421 220 924 810 alebo na info@najsport.sk.

Trek Supercaliber

Spoznajte bicykel Trek Supercaliber

Vyberte si špičkový horský bicykel Trek Supercaliber, ktorý sa výborne hodí na XC a bikemaratóny. Tento celoodpružený XC bicykel od značky Trek má nízku hmotnosť, je rýchly a mimoriadne svižný. Disponuje prednou a zadnou odpruženou vidlicou, ultraľahkým karbónovým rámom a špičkovými komponentami, ktoré vám nielen dlho vydržia, ale sú ľahké a kompaktné. Okrem toho každá súčiastka bicykla je navrhnutá pre rýchlosť a pohodovú jazdu v teréne. V prípade predobjednania neváhajte kontaktovať nášho špecialistu.

Jedná sa o najrýchlejší, najľahší a jedinečný pretekársky XC bicykel, ktorý sa používa na pretekoch Trek Factory Racing na Svetovom poháre. Na tlmiči IsoStrut spolupracoval Trek a Fox a vývoj jednoznačne stojí za to. Hlavný rám pozostáva s karbónu OCLV s Knock Block, vnútorným vedením bowdenov Control Freak a špeciálnou konštrukciou IsoStrut, kde je osadený tlmič Fox Factory. Odpruženie prednej vidlice je 100 mm s možnosťou maximálneho nastavenia 120 mm.

Supercaliber

Zaujímavosti o Trek Supercaliber

  • Ide o špičkový cross country pretekársky bicykel najvyššej úrovne vhodný pre preteky, bikemaratony a XC trasy.
  • Ultraľahký plne karbónový rám OCLV Mountain zo zdvihom 120 mm (predná vidlica) a 60 mm (tlmič).
  • Unikátny systém IsoStrut na ktorej spolupracoval Trek priamo s Foxom. Tlmič je priamo zapustený do hornej rámovej trubky.
  • O ľahký chod sa postarajú karbónové kolesá Bontrager Kovee RSL s 54 zubovým nábojom DT Swiss, ktorý je špičkou na trhu.
  • Má neskutočne ľahký rám, využíva najmodernejšie komponenty a hodí sa na horské trate Svetového pohára.

Komponenty a príslušenstvo

Tento XC bike je osadený odolnými a kvalitnými komponentami z radu Shimano a SRAM (v závislosti od modelovej rady). Čo sa týka najvyššej rady, tak bicykel je osadený OCLV rámom Iso Strut, prednou odpruženou vidlicou Fox Factory 32 Step-Cast Float Evol a tlmič Fox Factory, kolesami Bontrager Kovee RSL OCLV Mountain Carbon (rozmer 29x2,20) a prehadzovačkou Shimano XTR M91000 (12 rýchlostí). Bicykel váži v plnej výbave iba 9,75 kg (vo veľkosti M). Maximálna konštrukčná váha je 136 km vrátane bicykla, jazdca a nákladu.

Modely bicykla Trek Supercaliber

  • Supercaliber 9.8 XT - rám: karbónový OCLV Mountain + IsoStrut, vidlica: Fox Performance 32 Step-Cast 100 mm, tlmič: Fox Performance IsoStrut. pohon: Shimano XT M8100 (12 rýchlostné), brzdy: Shimano Deore XT M8100 (hydraulické), hmotnosť: 10,41 kg (pri veľkosti M).
  • Supercaliber 9.8 GX AXS - rám: karbónový OCLV Mountain + IsoStrut, vidlica: Fox Performance 32 Step-Cast 100 mm, tlmič: Fox Performance IsoStrut. pohon: SRAM GX Eagle AXS (12 rýchlostné), brzdy: SRAM Level TLM (hydraulické), hmotnosť: 10,450 kg (pri veľkosti M).
  • Supercaliber 9.9 XTR - rám: karbónový OCLV Mountain + IsoStrut, vidlica: Fox Factory 32 Step-Cast 100 mm, tlmič: Fox Factory IsoStrut. pohon: Shimano XTR M9100 (12 rýchlostné), brzdy: Shimano XTR M9100 (hydraulické), hmotnosť: 9,75 kg (pri veľkosti M).
  • Supercaliber 9.8 XX1 AXS - rám: karbónový OCLV Mountain + IsoStrut, vidlica: RockShox SID SL Ultimate 100 mm, tlmič: Fox Factory IsoStrut, pohon: SRAM GX Eagle AXS (12 rýchlostné), brzdy: SRAM Level Ultimate (hydraulické), hmotnosť: 9,79 kg (pri veľkosti M).

Filtrovať produkty

Ï