Trek Powerfly

Vyberte si dostupný a kvalitne prevedený elektrobicykel Trek Powerfly, ktorý vás prevedie akýmkoľvek dobrodrúžstvom nielen v horách, ale aj na ceste. S výberom vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Stačí ak nám zavoláte na tel. číslo +421 220 924 810 alebo nám napíšete e-mail na info@najsport.sk.

Trek Powerfly

Spoznajte elektrobicykel Trek Powerfly a Powerfly FS

Spoznajte úplné nový e-bike od značky Trek, ktorá sa pýši špičkovým a vyváženým výkonom elektrobicykle za relatívne dostupnú cenu. V našej pestrej ponuke nájdete hardtailové (s prednou odpruženou vidlicou), ako aj full suspension (celoodpružené) modely za skvelé ceny. Poďme sa bližšie pozrieť na základné modely pre univerzálne MTB použitie a nadupané celoodpružené modely pre náročné traily.

Trek Powerfly

Doprajte si kvalitu za rozumnú cenu v podobe elektrickej verzií bicykla Trek Powerfly. Je osadený kvalitnými trailovými dielmi a výkonným elektromotorom Bosch e-MTB. O stabilitu v náročnom teréne, ktorého sa tento e-bike rozhodne nebojí sa postará odolný hliníkový rám so systémom plne integrovanej batérie RIB. Jazdci určite ocenia telesklopickú sedlovku, ktorú nájdete aj na celoodpružených modeloch, špičkovú prednú odpruženú vidlicu či radenie Shimano (1x12) , ktoré vám ušetri sily v stúpaní do kopca, aby ste sa mohli plne vyblázniť cestou nadol. Nesmie chýbať ani veľkokapacitná batéria Bosch Power Tube 625 W a motorom Bosch Performance CX. Všetko riadi hybridná jednotka Bosch Kiox so zabudovanou ochranou e-biku proti krádeži.

Trek Powerfly

Trek Powerfly FS

Tento celoodpružený elektrický bicykel je navrhnuté pre všetky náročnejšie horské traily a všade tam, kde sa vám bude hodiť predná odpružená vidlica vo veľkosti 120 mm a zadný tlmič. Výkonný motor Bosch Performance CX vám poskytne dostatočnú podporu v prudkých stúpaniach a náročných trasách. O hladné preraďovanie sa postarajú kvalitné komponenty Shimano alebo SRAM (v závislosti od modelovej rady). Výhodou tohto e-biku je až 625 W batériea Bosch Power Tube, ktorú môžete jednoducho a ľahko ovládať. Celý bicykel je prepojený inteligentným počítačom Bosch Kiox s riešením proti krádeži e-biku.

Trek Powerfly FS

Pohon a batéria Bosch

Väčšina modelov je osadená naozaj kvalitným a odolným motorom Bosch Performance CX novej generácie, ktorý už disponuje horčíkovým telom motora s dostatočným výkon 250 W, čo zodpovedá až 85 Nm krútiaceho momentu. Podpora jazdy pozostáva z niekoľkých funkcií. O výkon sa postará kvalitná batéria Bosch PowerTube, ktorá je plne vstavaná do tela elektrobicykla. Jej výkon je až 625 W, to znamená, že sa jedná o jednu z najlepších batérií na trhu. K e-biku je dodávaná aj nabíjačka Bosch Standard 4A, 220-240V, ktorú je možné pripojiť do bežnej domácej elektrickej siete. Všetky úkony riadi výkonný počítač Bosch Kiox, ktorý disponuje ochranou proti krádeži e-biku.

Komponenty a cyklopríslušenstvo 

Elektrobicykel je osadený radou kvalitných a odolných komponentov z dielne SR Suntour/RockShoch (predná a zadná odpružená vidlica) v závislosti od prevedenia modelovej rady. Napríklad najvyššie rady sú osadené vidlicou RockShox 35 Gold RL s tlmičom RockShox SID Lux Select+. Má kvalitné karbónové kolesá Bontrager Line Comp 30, prehadzovačky a radiací systém od značky Shimano SLX a XT.

Modely elektrobicykla Trek Powerfly 

  • Powerfly 4 (Gen 4) - rám: Alpha Platinum Aluminum, vidlica: SR Suntour XCM 34 100-120 mm , motor a batéria: Bosch Performance CX a PowerTube 625 Wh, pohon: Shimano Deore (10 rýchlostné), hmotnosť: 24,53 kg (pri veľkosti M).
  • Powerfly 5 (Gen 4) - rám: Alpha Platinum Aluminum, vidlica: RockShox Recon Silver RL 100-120 mm , motor a batéria: Bosch Performance CX a PowerTube 625 Wh, pohon: Shimano Deore/XT (12 rýchlostné), hmotnosť: 21,60 kg (pri veľkosti M).
  • Powerfly 7 (Gen 4) - rám: Alpha Platinum Aluminum, vidlica: RockShox 35 Gold RL 100-120 mm , motor a batéria: Bosch Performance CX a PowerTube 625 Wh, pohon: Shimano SLX/XT (12 rýchlostné), hmotnosť: 22,65 kg (pri veľkosti M).

Modely elektrobicykla Trek Powerfly FS

  • Powerfly FS 4 - rám: Alpha Platinum Aluminum, vidlica: SR Suntour XCR 34 120 mm, tlmič: SR Suntour Edge R, motor a batéria: Bosch Performance CX a PowerTube 625 Wh, pohon: Shimano Deore (10 rýchlostné), hmotnosť: 25,23 kg (pri veľkosti M).
  • Powerfly FS 4 - rám: Alpha Platinum Aluminum, vidlica: RockShox 35 Gold RL 120 mm, tlmič: RockShox SID Lux Select+, motor a batéria: Bosch Performance CX a PowerTube 625 Wh, pohon: Shimano SLX/XT (12 rýchlostné), hmotnosť: 24,37 kg (pri veľkosti M).

Filtrovať produkty

Ï