Trek Dual Sport a Dual Sport +

Doprajte si už teraz špičkový krosový alebo trekingový bicykel Trek Dual Sport, ktorý teraz v nájdete v klasickej verzií a v elektrickej Trek Dual Sport+. S výberom vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Zavolajte nám na tel. číslo +421 220 924 810 alebo nám napíšte e-mail na info@najsport.sk.

Trek Dual Sport a Dual Sport +

Objavte Trek Dual Sport v plnej sile

Vyberte si ideálny krosový a trekingový bicykel Trek Dual Sport ktorý sa vyznačuje hladkou a plynulou jazdou, pohodlným ovládaním, ideálnou krosovou geometriou so zameraním na aktívne dobrodružstvo. Tento bike od značky Trek je nielenže výkonným, ale aj osadený kvalitnými komponetami s možnosťou inštalácie ľubovoľného cyklistického príslušenstva. Okrem toho tento bicykel zvládne prejsť akýkoľvek povrch. Je jedno či sa vyberiete na asfalt, cyklotrasu, poľnú či lesnú cestu s Dual Sportom zvládnete ľahko aj pohyb po štrkových cestách či dochádzanie do práce v mestskom prostredí.

Tento výkonný krosový bicykel zvládne dlhé jazdy na rôznych povrch. O všetko sa postará predná odpružená vidlica a hnacie ústrojenstvo so širokým rozsahom prevodov. Odolné plášte a ráfiky sa postarajú o pohodovú jazdu a odolnosť voči defektom vás mimoriadne prekvapí. Poďme sa pozrieť na jeden z najvyšších modelov Dual Sport 3 v plnej kráse. Je osadený hliníkovým rámom Alpha Gold Aluminum a prednou odpruženou vidlicou SR Suntour Nex s hydraulickým uzamykaním. O pohon sa postará prehadzovačka Shimano Deore M5120 s radiacou páčkou Deore M41000. Disponuje 10 rýchlostným radením. Jeho hmotnosť je iba 13,01 kg pri veľkosti rámu číslo M. Len pre informáciu - Maximálny hmotnostný limit bicykla vo všetkých prevedeniach je 136 kg. V tomto rozmedzí je potrebné započítať hmotnosť bicykla, jazdca a nákladu.

Trek Dual Sport

Spoznajte elektrický bicykel Dual Sport+

Vyberte si už teraz elektrickú verziu dvojkolesového elektrobicykla Trek Dual Sport+, ktorý je ľahký, výkonný a hybridný krosový elektrobicykel. Hodí sa na dochádzanie do práce, jazdu po cyklotrese, lesných či poľných cestičkách. Má intuitívny a systém asistencie a podpory pri pedálovaní. Jazda na tomto elektorbicykli je zábavnejšia, hravá a pohodová. Širšie plášte a prepracovaný pohon vám dodá istotu v teréne. Aj na tomto kúsku nájdete hliníkový rám Alpha Gold Aluminum a vidlicu DS+ Alloy. O hladké radenie sa postará prehadzovačka Shimano Altus M2000 a radenie Altus M2010, ktoré disponuje 9 rýchlostným systémom. E-bike má hmotnosť 17,41 kg, pri veľkosti M, čo je vzhľadom na e-bike tejto kategórie výborná hmotnosť. O pohon sa stará elektromotor HyDrive, ktorý je umiestnený na zadnom náboji a má výkon 40 Nm, čo je 250 Wh. V ráme je plne zabudovaná nabíjačka 2A a displey Pletscher Comp 18 s bluetooth technológiou. Maximálny hmotnostný limit zostáva rovnaký a to 136 kg.

Trek Dual Sport+

Modely bicykla Trek Dual Sport

  • Dual Sport 1 - rám: Alpha Gold Aluminum, vidlica: SR Suntour NEX 63 mm, pohon: Shimano Tourney TY710 (8 rýchlostné), brzdy: Tektro MD-M280 160 mm (mechanické), hmotnosť: 13,54 kg (pri veľkosti M).
  • Dual Sport 2 - rám: Alpha Gold Aluminum, vidlica: SR Suntour NEX 63 mm, pohon: Shimano Acera T3000 (9 rýchlostné), brzdy: Tektro HD-M275 160 mm (hydraulické), hmotnosť: 13,22 kg (pri veľkosti M).
  • Dual Sport 3 - rám: Alpha Gold Aluminum, vidlica: SR Suntour NEX 63 mm + hydraulické uzamykanie, pohon: Shimano Deore M5120 (8 rýchlostné), brzdy: Shimano MT200 (hydraulické), hmotnosť: 13,01 kg (pri veľkosti M).

Modely elektrobicykla Trek Dual Sport+

  • Dual Sport+ 2 - rám: Alpha Gold Aluminum, vidlica: DS+ alloy, pohon: Shimano Altus M2000/2010 (10 rýchlostné), brzdy: Shimano RT26 160 mm (hydraulické), motor a batéria: HyDrive 250 W a 2A 250 Wh, hmotnosť: 17,41 kg (pri veľkosti M).

Filtrovať produkty

Ï