NIE JE SKLADOM
NIE JE SKLADOM

Snowboard Rossignol Templar + Viper 19/20 M/L

Templar Perfektný all-mountain freestyle snowboard pre stredne pokročilých a pokročilých jazdcov, TEMPLAR... čitať viac

Veľkosť:

Ospravelňujeme sa, zvolený variant produktu momentálne nie je skladom. V prípade záujmu nás kontakujte.
Vyberte najprv veľkosť.
549,00 €

Informujte sa, keď bude produkt na sklade

NIE JE SKLADOM

Snowboard Rossignol Templar + Viper 19/20 M/L

549,00 €
* polia sú povinné

Veľkosť:

Ospravelňujeme sa, zvolený variant produktu momentálne nie je skladom. V prípade záujmu nás kontakujte.
Vyberte najprv veľkosť.

Popis

Snowboard Rossignol Templar + Viper 19/20 M/L

Templar Perfektný all-mountain freestyle snowboard pre stredne pokročilých a pokročilých jazdcov, TEMPLAR je doska, ktorej môžeš veriť v každých podmienkach a v každom teréne. Vyrovnaný flex so zvlnenou hranou poskytuje spoľahlivý grip a príjemné prehraňovanie. Náš všestranný AmpTek profil sa postará o pravú zmes energie, výbušnosti a vznášanlivosti. TEMPLAR bude tvoj spojenec pri každej tvojej jazde. Snowboard je v sete s viazaním Viper M/L.

Technológie:

  • Directional Twin

Doska má symetrický tvar, ale inzerty pre viazanie má posunuté dozadu

  • Directional All Mountain Flex

Pružnosť prispôsobená na riadenie v jednom smere, doska je tvrdšia pod zadnou nohou a v strede pre lepšiu kontrolu pri vyššej rýchlosti. Predná časť je mäkšia pre ľahšie ovládanie a vjazd do oblúkov

  • Radcut

Variabilné vykrojenia pozdĺž celej dĺžky snowboardu. Hlboké vykrojenie pod viazaním, naopak plytšie vykrojenie na koncoch striedané až reverzným vykrojením poskytuje presne také vykrojenie, aké v danej chvíli potrebujete pre hravé ovládanie v oblúkoch a progresívne prehraňovanie. Poskytuje dlhší rádius pri rýchlej jazde a kratší rádius pri pomalej jazde. Agresívnejšie vykrojenie umožňuje rýchlejši

  • Amptek All Mountain

AmpTek ALL-MOUNTAIN má mäkšie konce a tvrdší stred dosky so 40% camberom medzi viazaním pre výkonný grip a stabilitu. 60% rocker na koncoch umožňuje lepšiu vznášanlivosť a toleranciu.

  • Serrated Edges 5S

Technológia z dielne Mervin Manufacturing, Magne-Traction sa stal revolučnou technológiou medzi všetkými technológiami. Na najnovšiu verziu Magne-Traction 5S sme vzali verziu 7S, z ktorej sme odstránili 2 vlny umiestnené na vonkajšej strane nôh a zachovali sme 3 stredné vlny. To poskytuje doske veľmi tolerantný hladký sklz, perfektné držanie na hranách, keď je to najviac potrebné.

  • Wood Core 6420 Jadro

6420 sklenené vlákna sú priečne prepletené, čím tvoria súvislú vrstvu, ktorou je obalené drevené jadro. Výsledkom je skvelá životnosť a výkonnosť.

Parametre