• Novinka

Snowboardové topánky Burton Men's Swath BOA® Black

Cena s DPH
0,00 €

Snowboardové topánky Burton Men's Swath BOA® ponúkajú ideálnu kombináciu nízkej hmotnosti, stredne tvrdého... čitať viac

Snowboardové topánky Burton Men's Swath BOA® Black
Cena s DPH
0,00 €
Vyberte si veľkosť

Musíte vybrať dostupnú veľkosť

Snowboardové topánky Burton Men's Swath BOA® Black

Snowboardové topánky Burton Men's Swath BOA® Black

Snowboardové topánky Burton Men's Swath BOA® ponúkajú ideálnu kombináciu nízkej hmotnosti, stredne tvrdého flexu a presného nastavenia pomocou Dual-Zone BOA® Fit System. Tento model je stvorený pre jazdcov, ktorí hľadajú všestranný freestyle pocit s dostatkom odozvy na celodenné objavovanie prírodných prekážok, side hitov a rôzneho terénu. Stredne tvrdý flex vám umožní posúvať hranice vašej jazdy bez toho, aby vás topánky obmedzovali.

Presné prispôsobenie zaisťuje Dual-Zone BOA® Fit System, ktorý umožňuje nezávislé nastavenie napnutia v hornej a dolnej časti topánky. Tak si môžete doladiť fit podľa aktuálnych podmienok či štýlu jazdy. Ľahká a odolná Ultraweave škrupina bez objemných švov nielen znižuje hmotnosť, ale tiež zvyšuje životnosť topánok a poskytuje moderný, čistý vzhľad.

Vnútorná topánka Imprint™ 3 s Focus Cuff zabezpečuje pevné obopnutie členku, lepšiu kontrolu nad doskou a komfort počas celého dňa. Podrážka DynoBITE s recyklovanou Burton gumou ponúka istý grip aj na zľadovatenom povrchu a dopĺňa ju DRYRIDE Heat Cycle™ podšívka, ktorá odráža teplo späť k chodidlu a odvádza vlhkosť pre udržanie sucha a tepla. Swath BOA® je teda všestranná, ľahká a presne nastaviteľná voľba pre stredne pokročilých až pokročilých jazdcov.

Hlavné vlastnosti:

  • Stredne tvrdý flex – ideálny kompromis medzi odozvou a voľnosťou pohybu
  • Dual-Zone BOA® Fit System – nezávislé nastavenie hornej a dolnej časti topánky pre presný fit
  • Ultraweave škrupina – odolná a ľahká konštrukcia bez objemných švov
  • Imprint™ 3 Liner s Focus Cuff – pevné obopnutie členku a zvýšená kontrola
  • DynoBITE podrážka s DRYRIDE Heat Cycle™ – spoľahlivá trakcia, odpruženie a tepelný komfort

Parametre

  • Sezóna

    25/26

Detail

  • Medium-Stiff Flex

    Stredne tvrdý flex pre rovnováhu medzi odozvou a ovládateľnosťou, ideálny na pokročilú jazdu.

  • Dual-Zone BOA® Fit System

    Umožňuje nezávislé mikro-nastavenie napätia v hornej a dolnej časti topánky pre presné prispôsobenie.

  • Ultraweave Shell

    Ľahký, odolný a bezšvový zvršok bez zbytočných objemných švov.

  • Imprint™ 3 Liner

    Tepelne tvarovateľná vnútorná topánka s komfortom hneď od prvého použitia a vysokou podporou.

  • Focus Cuff

    Vnútorná manžeta poskytuje dodatočnú oporu a lepšie usadenie päty.

  • DynoBITE Outsole

    Podrážka s výbornou priľnavosťou a odolnosťou, vyrobená z recyklovanej gumy Burton.

  • DRYRIDE Heat Cycle™ Lining

    Podšívka odráža a udržuje telesné teplo pre väčší tepelný komfort.

Personál Najsport.sk
Potrebujete viac informácii? Sme tu pre vás.
Najsport.sk
Náš špecialista vám, čo najskôr zavolá ohľadom tohto produktu.

Recenzie zákazníkov

Kornel Ondrasik

Kornel Ondrasik

Ďakujem veľmi pekne kolektívu predajne NajŠport na Bajkalskej, Bratislava za ich profesionálny prístup k zákazníkom; Zvlášť ďakujem špecialistovi Martinovi Gunišovi za jeho odbornú pomoc pri kúpe nových lyží a lyžiarskej obuvi, ako aj prilby.. všetko značka Atomic; Pán Martin Guniš mi svojou odbornosťou otvoril nové obzory a dozvedel som sa, vďaka jeho profesionálnemu prístupu k zákazníkovi, up-to-date informácie o nových trendoch v lyžiarských technológiách; Z predajne NajŠport som odchádzal s nakúpom nového lyžiarského vybavenia nielen ako veľmi spokojný zákazník, ale aj s rešpektom, že majitelia takejto špičkovej športovej predajne na Slovenskom trhu perfektne ovládajú prácu s ľudmi, a vedia zapojiť do systému predaja takých odborníkov, ako je kolektív predajne NajŠport na Bajkalskej v Bratislave, a zvlášť ako je špecialista pán Martin Guniš; Ešte raz, veľká vďaka. S úctou a pozdravom veselých Vianočných sviatkov, Kornel Ondrášik
Eva Veľká

Eva Veľká

Zakupila som si dnes v tomto obchode bezky s viazanim, topanky bezecke, snowbord topanky, mile prekvapenie ako Peter, ktory nas obsluhoval mal prehlad, poradil nam super. Za mna velmi mila obsluha, dakujeme Eva zo Serede
Jakub Vittek

Jakub Vittek

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať zamestnancovi Erikovi Rusnákovi za odborné vykonanie bike-fittingu. Je to super človek na správnom mieste a veľký odborník. Všetko patrične vysvetlil do detailov a lajckou rečou. Na všetky moje otázky odpovedal bez zaváhania. Ešte raz ďakujem.
Jakub Oleš

Jakub Oleš

Skvelá predajňa (nielen) pre cyklistov. Všetci boli veľmi ochotní a nápomocní. K mojej objednávke bol pridelený Oliver, ktorý mi spravil z nákupu bajku super zážitok. Keďže s tým začínam, mal som veľa (zjavných) otázok, s ktorými mi veľmi pomohol. Všetko sme nastavili spolu od prilby cez údržbu reťaze. Veľmi rád sa sem vrátim, či už po nový gear alebo kvôli servisu. Super!
Róbert Partl

Róbert Partl

Chcem sa poďakovat personalu z OC Tehelko za poradenstvo a za vyber skveleho bicyklu. Ich služby rad využijem zas rad znovu. Dopravili mi bicykel až domov. Hodnotim čast kde predavaju bicykle značky Trek. Chalani boli velmi ochotny. Poradili mi velmi dobre :) odporučam velmi :) Každy kto uvažuje že si tu kupi bicykel tak spravi len dobre :) Predajcovia sa vyznaju :)
Ján Vlačuha

Ján Vlačuha

Skvelý zákaznícky servis a prístup. Dlho som sa rozhodoval aký bicykel bude pre mňa najvhodnejší a predajňu som navštívil viac krát. Týmto by som sa rád poďakoval Oliverovi, ktorý mi ochotne poradil a pomohol so správnym výberom a dotiahnutím nákupu do konca. Keby každý robil svoju prácu takto, fungovalo by sa všetkým lepšie! :)