Predobjednajte si nový Trek Madone 2023

Spoločnosť Trek predstavila nový model Madone SLR. Najrýchlejší cestný pretekársky bicykel. Je výsledkom vývoja siedmich generácií s doteraz nevídanou technológiou IsoFlow, výraznými aerodynamickými vylepšeniami a úplne novým odľahčeným dizajnom. Neváhajte a predobjednajte si ho už teraz na tel. čísle 0908 083 018 alebo e-mailom lukas.szabo@najsport.sk.

Predobjednať Galéria

Predobjednajte si nový Trek Madone 2023
Bezprecedentná aerodynamika
Revolučná technológia IsoFlow
Ľahší ako kedykoľvek predtým
Prepracovaná integrácia

Bike je pre vás pravý, ak...

Vašou hlavnou prioritou je rýchlosť a chcete náš najlepší cestný pretekársky rám s úplne novou technológiou aerodynamického komfortu IsoFlow, ktorá znižuje gramy. Záleží vám na drobnostiach, ako je elektronický pohon Shimano Ultegra Di2, ktorý je neuveriteľne rýchly a konzistentný za všetkých podmienok.

Techniku, ktorú dostanete

Ľahký rám s naším karbónom najvyššej série OCLV 800, novým aerodynamickým tvarovaním rúrok Kammtail Virtual Foil, aerodynamickou technológiou IsoFlow na vyhladenie cesty a neviditeľným vedením káblov.Bezdrôtový elektronický pohon 2 x 12 Shimano Ultegra Di2 a hydraulické kotúčové brzdy s montážou flat mount, bezdušové karbónové kolesá Bontrager Aeolus Pro 51 a integrovaná kombinácia tyče/predstavca OCLV Carbon.

Posledné slovo

Madone SLR je náš najlepší a najľahší cestný aerodynamický rám, a ide o úplne novú technológiu IsoFlow, vďaka ktorej je tento bicykel skutočne jedinečný. Dodáva poddajnosť pre pohodlnejšiu jazdu s pôsobivou aerodynamikou.

Prečo to budete milovať

  • Technológia IsoFlow pomáha sedlovke ohýbať sa, aby bola jazda pohodlnejšia a zároveň zlepšuje aerodynamiku rámu a znižuje hmotnosť
  • Bezdrôtový pohon Ultegra Di2 poskytuje rýchle, plynulé a citlivé radenie
  • Karbón série OCLV 800 je najľahší laminát, aký sme kedy vyrobili, a vďaka nemu je Madone rýchlejší v akomkoľvek teréne a za akýchkoľvek podmienok
  • Farebné schémy Madone Project One ICON robia z dokonalého pretekárskeho bicykla skutočné umelecké dielo

Nová a jedinečná Madone SLR 7 Gen 7

Predobjednajte si už dnes!

S výberom a celým procesom predobjednávky vás prevedie náš vyškolený kolega a osobný predajca Lukáš Szabo. Takisto zodpovie vaše prípadné dotazy.