Predajňa Najšport Starý Smokovec

Našu novú 60 m2 špecializovanú športovú predajňu Najšport teraz nájdete aj vo Vysokých Tatrách. Konkrétne v Starom Smokovci v budove Hrebienok rezort 2. Nájdete u nás kompletný zákaznícky servis, nové produkty, požičovňu, bazár a servis spolu na jednom mieste.

Kontakt Nakupovať Odberné miesta

Predajňa Najšport Starý Smokovec

ČOSKORO BUDEME OTVÁRAŤ

Čoskoro budeme otvárať novú predajňu


Starý Smokovec (Vysoké Tatry)
Otváracie hodiny

Pondelok: čoskoro sa dozviete
Utorok: čoskoro sa dozviete
Streda: čoskoro sa dozviete
Štvrtok: čoskoro sa dozviete
Piatok: čoskoro sa dozviete
Sobota: čoskoro sa dozviete
Nedeľa: čoskoro sa dozviete

  • Kontaktovať nás môžete telefonicky na čísle 0919 066 704 alebo e-mailom na info@najsport.sk.

PREDAJŇA NAJŠPORT STARÝ SMOKOVEC

Otvárame novú predajňu Najšport Starý Smokovec, ktorá sa bude nachádzať vo Vysokých Tatrách v budove Hrebienok rezort 2. Tešiť sa môžete na kvalitné značkové športové produkty - bicykle, elektrobicykle, lyže, bežky, skialpy, oblečenie a iné športové príslušenstvo za skvelé ceny. Okrem toho u nás nájdete služby požičovne, bazáru a servisu. Naším primárnym cieľom je spokojný zákazník, kvalitné služby a produkty. S výberom vám poradia naši skúsení športoví predajcovia a odborní servisní technici.

INFORMÁCIE

Novootvorená 60 mpredajňa NAJŠPORT sa nachádza v Starom Smokovci (Vysoké Tatry) v budove Hrebienok rezort 2. Celoročne tu nájdete špičkový športový sortiment od bicyklov, cez oblečenie až po lyže, bazár, požičovňu a servis.

Ak hľadáte akékoľvek informácie, objednávky cez e-shop, rezervácie, servis, bazár prípadne požičovňu, tak nás prosím kontaktujte e-mailom na info@najlyze.sk alebo:

  • Informácie, objednávky e-shop a rezervácie (Galvaniho 2/A, Bratislava): +421919066704

Zaplatiť môžete v hotovosti alebo platobnou kartou u nás v predajni. Pri objednávkach cez e-shop je možnosť zaplatiť dobierkou (kuriérovi, ktorý vám tovar doručí hotovosťou alebo kartou), platobnou kartou (platobnou bránou TrusPay a TrustCard) alebo prevodom na účet. Pri akýchkoľvek problémov s objednávkou nás prosím kontaktujte na tel. číslo: +421919066704 alebo e-mailom: info@najlyze.sk. Informujeme vás, že všetky platby požičovne (vrátane zálohy) a bazáru je potrebné uhradiť výhradne v hotovosti.

Pri objednávke tovaru, ktorý máme na sklade a prijatí objednávky do 17:00 hodiny garantujeme doručenie do 24 hodín, teda nasledujúci pracovný deň. Pri tovare, ktorý máme skladom a objednávku prijmeme po 17:00 hodine garantujeme doručenie do dvoch pracovných dní. V ostatných možnostiach v závislosti od dostupnosti tovaru (je uvedená v detaile produktu pri voľbe veľkosti), maximálne však 10 pracovných dní.

Cena dopravy pri objednávkach do 49 € je 5 €, využiť môžete kuriéra DPD, Top Trans, Zásielkovňu alebo osobné vyzdvihnutie. Pri objednávkach nad 50 € je poštovné zadarmo (neplatí však pre bicykle a e-bike, tu je hranica stanovená na 350 €). Tovar si môžete aj osobne prevziať zadarmo na ktorejkoľvek predajni alebo výdajnom mieste.

Tovar môžete vrátiť do 14-tich kalendárnych dní, za predpokladu, že nebol používaný, je neporušený a nepoškodený. Tovar nám prosím zašlite na adresu prevádzky NAJŠPORT Galvaniho 2/A (G2 Park), 821 04 Bratislava (prosím nezasielať do sídla firmy Kedzo, s.r.o., Galvaniho  4/B, 821 04 Bratislava). Tovar je potrebné zaslať spolu s originálnou faktúrou a odstúpením od zmluvy, ktorú si stiahnete tu. Tovar prosím dôkladne zabaľte a odošlite najlepšie kuriérom DPD.