Predajňa Najšport Starý Smokovec

Navštívte športovú predajňu Najšport vo Vysokých Tatrách. Nájdete nás v Starom Smokovci na bočnej strane budovy Hrebienok Resort 2. Vyberte si značkové produkty zimnej, letnej kolekcie a služby odberného miesta e-shopových objednávok. Teraz všetko spolu na jednom mieste. Kontaktujte nás na tel. čísle +421220924810 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Služby Kontakt Galéria

Predajňa Najšport Starý Smokovec

Otváracie hodiny

Starý Smokovec (Vysoké Tatry)
Hrebienok Resort 2

Predajňa je od 24.9.2022 dočasne zatvorená!

Štandardné otváracie hodiny

Pondelok: Zatvorené
Utorok: Zatvorené
Streda: Zatvorené
Štvrtok: Zatvorené
Piatok: Zatvorené
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené

PREDAJŇA NAJŠPORT STARÝ SMOKOVEC

Zastavte sa v novej predajni Najšport Starý Smokovec, ktorá sa nachádza vo Vysokých Tatrách v budove Hrebienok rezort 2. Tešiť sa môžete na kvalitné športové produkty a značky, ako bicykle, elektrobicykle, lyže, skialpy, oblečenie a ďalšie športové príslušenstvo za skvelé ceny. Okrem toho fungujeme, ako odberné miesto internetových objednávok. Naším hlavným cieľom je spokojný zákazník, kvalitné služby a špičkové produkty. S výberom vám poradia naši skúsení športoví predajcovia. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. číslo +421220924810 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

GALÉRIA PREDAJNE NAJŠPORT STARÝ SMOKOVEC

OTÁZKY

Novootvorená predajňa NAJŠPORT sa nachádza v Starom Smokovci (Vysoké Tatry) v budove Hrebienok rezort 2. Celoročne tu nájdete špičkový športový sortiment od bicyklov, cez oblečenie až po lyže a odberné miesto internetových objednávok.

Ak hľadáte akékoľvek informácie, objednávky cez e-shop, rezervácie, tak nás prosím kontaktujte e-mailom na info@najlyze.sk alebo:

  • Informácie, objednávky e-shop a rezervácie (Galvaniho 2/A, Bratislava): +421919066704

Zaplatiť môžete v hotovosti alebo platobnou kartou u nás v predajni. Pri objednávkach cez e-shop je možnosť zaplatiť dobierkou (kuriérovi, ktorý vám tovar doručí hotovosťou alebo kartou), platobnou kartou (platobnou bránou TrusPay a TrustCard) alebo prevodom na účet. Pri akýchkoľvek problémov s objednávkou nás prosím kontaktujte na tel. číslo: +421919066704 alebo e-mailom: info@najlyze.sk.

Pri objednávke tovaru, ktorý máme na sklade a prijatí objednávky do 17:00 hodiny garantujeme doručenie do 24 hodín, teda nasledujúci pracovný deň. Pri tovare, ktorý máme skladom a objednávku prijmeme po 17:00 hodine garantujeme doručenie do dvoch pracovných dní. V ostatných možnostiach v závislosti od dostupnosti tovaru (je uvedená v detaile produktu pri voľbe veľkosti), maximálne však 10 pracovných dní.

Cena dopravy pri objednávkach do 49 € je 5 €, využiť môžete kuriéra DPD, Top Trans, Zásielkovňu alebo osobné vyzdvihnutie. Pri objednávkach nad 50 € je poštovné zadarmo (neplatí však pre bicykle a e-bike, tu je hranica stanovená na 350 €). Tovar si môžete aj osobne prevziať zadarmo na ktorejkoľvek predajni alebo výdajnom mieste.

Tovar môžete vrátiť do 14-tich kalendárnych dní, za predpokladu, že nebol používaný, je neporušený a nepoškodený. Tovar nám prosím zašlite na adresu prevádzky NAJŠPORT Galvaniho 2/A (G2 Park), 821 04 Bratislava (prosím nezasielať do sídla firmy Kedzo, s.r.o., Medzilaborecká 21, 821 01 Bratislava). Tovar je potrebné zaslať spolu s originálnou faktúrou a odstúpením od zmluvy, ktorú si stiahnete na tomto odkaze. Tovar prosím dôkladne zabalte a odošlite najlepšie kuriérom DPD.