Požičovňa bežiek Starý Smokovec

Požičajte si bežkársku výstroj v novej požičovni bežiek v Starom Smokovci. Na výber máme bežky, topánky, palice a ďalšie doplnky pre bežecké lyžovanie. Našu požičovňu bežiek teraz nájdete v budove Hrebienok Resort II vo Vysokých Tatrách. K dispozícií máme krátkodobú alebo dlhodobú požičovňu pre deti, juniorov či dospelých. V prípade akýchkoľvek otázok nám zavolajte na 0908 283 169 alebo nám zanechajte správu na starysmokovec@najsport.sk.

Požičovňa bežiek Starý Smokovec

Požičovňa je dočasne zatvorená!

Požičovňa bežiek a bežkárskej výstroje bude z technických príčin v zimnej sezóne 2021/2022 zatvorená. Aj naďalej môžete využiť službu požičovne na Galvaniho 2/A v Bratislave alebo na ďalších miestach. Tešíme sa na vašu návštevu!

POŽIČOVŇA BEŽIEK STARÝ SMOKOVEC

Využite našu požičovňu bežkárskej výstroje v Starom Smokovci za skvelé ceny. Požičajte si bežkárske lyže, obuv, palice alebo celý bežkársky set. Sortiment požičovne je pravidelne servisovaný a vždy pripravený na zimnú sezónu. V ponuke máme krátkodobú alebo dlhodobú formu požičovne pre deti, juniorovo a dospelých. Stačí si už len vybrať svoju obľúbenú trať a vyraziť na bežky. Našu požičovňu bežiek nájdete v budove Hrebienok Resort II vo Vysokých Tatrách. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0908 283 169 alebo nám zanechajte správu starysmokovec@najsport.sk.