• Novinka

Lyžiarske okuliare Atomic Four Q L Signature AN Black/Pink

Cena s DPH
0,00 €

Atomic Four Q L Signature AN sú prémiové lyžiarske okuliare so systémom rýchlej výmeny šošoviek, navrhnuté... čitať viac

Lyžiarske okuliare Atomic Four Q L Signature AN Black/Pink
Cena s DPH
0,00 €
Vyberte si veľkosť

Musíte vybrať dostupnú veľkosť

Lyžiarske okuliare Atomic Four Q L Signature AN Black/Pink

Lyžiarske okuliare Atomic Four Q L Signature AN Black/Pink

Atomic Four Q L Signature ANprémiové lyžiarske okuliare so systémom rýchlej výmeny šošoviek, navrhnuté pre pokročilých lyžiarov, ktorí očakávajú všestrannosť, špičkový kontrast a vysoký komfort.

V základnom balení sa nachádza HD šošovka Pink Copper (kat. 3–2) a náhradná žltá/modrá šošovka, ktorú možno ľahko vymeniť vďaka magnetickému systému Q-Switch. Široké zorné pole, technológia Live Fit a OTG rám umožňujú dokonalé usadenie aj s dioptrickými okuliarmi.

O ochranu a čistotu sa stará hydrofóbna vrstva, 8× anti-fog a anti-scratch úprava, ktoré zaručujú vynikajúce videnie v náročných podmienkach. Súčasťou je tvrdé puzdro, mikrovláknové vrecúško a Goggle bag.

Hlavné vlastnosti:

  • Q-Switch + dve šošovky (Pink Copper HD + Yellow/Blue HD) – rýchla výmena podľa svetelných podmienok
  • HD Lens Technology + 8× anti-fog – jasný kontrast a čistota bez zahmlenia
  • Live Fit rám + OTG kompatibilita – výborné usadenie a komfort aj s okuliarmi
  • Hard case, Goggle bag a extra výbava – bezpečné uloženie a prenášanie

Parametre

  • Pohlavie

    Dámske, Pánske
  • Veľkosť rámu

    Veľké
  • Počet sklíčok

    Dvojité sklíčka
  • Tvar sklíčok

    Cylindrické
  • Typ sklíčok

    Sférické
  • Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi(OTG)

    Áno
  • Vetranie

    Áno
  • Slnečno

    S2 (Polooblačno), S3 (Slnečno)
  • Vymeniteľné sklíčka

    Áno
  • Antifog

    Áno
  • Farba

    Čierna, Fialová

Detail

  • Live Fit Frame

    Prispôsobuje sa individuálnemu tvaru tváre pre maximálne pohodlie.

  • Over The Glasses (OTG Lite)

    Umožňuje nosenie dioptrických okuliarov pod lyžiarskymi.

  • Adaptive LF Tri-Layer Face Foam

    Trojvrstvová pena zabezpečuje pohodlie, tesnosť a odvod vlhkosti.

  • Vent Foam

    Podporuje ventiláciu a znižuje zahmlievanie okuliarov.

  • Silicone-coated Strap

    Silikónový pásik zabraňuje skĺznutiu okuliarov z prilby.

  • Including Hard Case

    Obsahuje odolné puzdro pre bezpečné uskladnenie.

  • Microfiber Goggle Bag

    Ochranný vak z mikrovlákna na bezpečné uskladnenie a čistenie šošoviek.

  • Extra Lens Included

    Dodávané s náhradnou šošovkou pre rôzne svetelné podmienky.

  • HD Lens Technology

    Zaisťuje vysoký kontrast a ostrosť vo všetkých podmienkach.

  • ID Cylindrical Double Lens

    Valcová dvojitá šošovka s identifikačným systémom pre zorné pole a ochranu.

  • Magnetic Q-System

    Magnetický systém pre rýchlu a spoľahlivú výmenu šošoviek.

  • Easy Lens Switch

    Rýchla a jednoduchá výmena šošoviek podľa potreby.

  • Anti-scratch Outer Lens (PC)

    Polykarbonátová vonkajšia šošovka odolná voči poškriabaniu.

  • Hydrophobic Lens Coating

    Vrstva odpudzujúca vodu, sneh a nečistoty.

  • 8x Anti-fog Inner Lens (AC)

    8-násobná ochrana proti zahmlievaniu pre dokonalú viditeľnosť.

Personál Najsport.sk
Potrebujete viac informácii? Sme tu pre vás.
Najsport.sk
Náš špecialista vám, čo najskôr zavolá ohľadom tohto produktu.

Recenzie zákazníkov

Kornel Ondrasik

Kornel Ondrasik

Ďakujem veľmi pekne kolektívu predajne NajŠport na Bajkalskej, Bratislava za ich profesionálny prístup k zákazníkom; Zvlášť ďakujem špecialistovi Martinovi Gunišovi za jeho odbornú pomoc pri kúpe nových lyží a lyžiarskej obuvi, ako aj prilby.. všetko značka Atomic; Pán Martin Guniš mi svojou odbornosťou otvoril nové obzory a dozvedel som sa, vďaka jeho profesionálnemu prístupu k zákazníkovi, up-to-date informácie o nových trendoch v lyžiarských technológiách; Z predajne NajŠport som odchádzal s nakúpom nového lyžiarského vybavenia nielen ako veľmi spokojný zákazník, ale aj s rešpektom, že majitelia takejto špičkovej športovej predajne na Slovenskom trhu perfektne ovládajú prácu s ľudmi, a vedia zapojiť do systému predaja takých odborníkov, ako je kolektív predajne NajŠport na Bajkalskej v Bratislave, a zvlášť ako je špecialista pán Martin Guniš; Ešte raz, veľká vďaka. S úctou a pozdravom veselých Vianočných sviatkov, Kornel Ondrášik
Eva Veľká

Eva Veľká

Zakupila som si dnes v tomto obchode bezky s viazanim, topanky bezecke, snowbord topanky, mile prekvapenie ako Peter, ktory nas obsluhoval mal prehlad, poradil nam super. Za mna velmi mila obsluha, dakujeme Eva zo Serede
Jakub Vittek

Jakub Vittek

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať zamestnancovi Erikovi Rusnákovi za odborné vykonanie bike-fittingu. Je to super človek na správnom mieste a veľký odborník. Všetko patrične vysvetlil do detailov a lajckou rečou. Na všetky moje otázky odpovedal bez zaváhania. Ešte raz ďakujem.
Jakub Oleš

Jakub Oleš

Skvelá predajňa (nielen) pre cyklistov. Všetci boli veľmi ochotní a nápomocní. K mojej objednávke bol pridelený Oliver, ktorý mi spravil z nákupu bajku super zážitok. Keďže s tým začínam, mal som veľa (zjavných) otázok, s ktorými mi veľmi pomohol. Všetko sme nastavili spolu od prilby cez údržbu reťaze. Veľmi rád sa sem vrátim, či už po nový gear alebo kvôli servisu. Super!
Róbert Partl

Róbert Partl

Chcem sa poďakovat personalu z OC Tehelko za poradenstvo a za vyber skveleho bicyklu. Ich služby rad využijem zas rad znovu. Dopravili mi bicykel až domov. Hodnotim čast kde predavaju bicykle značky Trek. Chalani boli velmi ochotny. Poradili mi velmi dobre :) odporučam velmi :) Každy kto uvažuje že si tu kupi bicykel tak spravi len dobre :) Predajcovia sa vyznaju :)
Ján Vlačuha

Ján Vlačuha

Skvelý zákaznícky servis a prístup. Dlho som sa rozhodoval aký bicykel bude pre mňa najvhodnejší a predajňu som navštívil viac krát. Týmto by som sa rád poďakoval Oliverovi, ktorý mi ochotne poradil a pomohol so správnym výberom a dotiahnutím nákupu do konca. Keby každý robil svoju prácu takto, fungovalo by sa všetkým lepšie! :)