Lyžiarky Alpina

Vyberte si z pánskych, dámskych a detských veľkostí tú správnu lyžiarku, ktorá vás udrží v teple a poskytne potrebný komfort. Doprajte si radosť novými pármi lyžiarok Alpina alebo ich niekomu kúpte ako darček. V prípade otázok alebo ak by ste sa chceli poradiť nás neváhajte kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Lyžiarky Alpina

Nemecká značka Alpina neustále prichádza na trh s inováciami a potrpia si na označenie "Made in Germany". Ponúkajú vysoko kvalitnú lyžiarsku obuv, ale aj obuv na iné športové aktivity.

Ak hľadáte tie správne lyžiarky pre vás, ktoré vám perfektne sadnú a poskytnú aj potrebný komfort, prečítajte si náš blogový článok - Ako vybrať tie správne lyžiarky?, kde sme sa tejto problematike bližšie venovali.

Technológie a produkty značky Alpina

Vykurovanie lyžiarok Alpina InTemp

Nový unikátny plne integrovaný vykurovací systém InTemp od Alpina udrží vaše nohy neustále v teple, no nikdy sa neprehrieva. Iba topánky Alpina majú exkluzívny riadiaci systém InTemp, plne integrovaný systém vyhrievania navrhnutý tak, aby udržal vaše nohy v teple a pohodlí po celý deň (a celú noc), bez ohľadu na počasie. Pripravený na použitie jednoduchým stlačením tlačidla, beží na plný výkon na počiatočné zahriatie, potom sa automaticky vráti k normálnemu výkonu, takže nohy sú optimálne zahriate, ale nikdy sa neprehrievajú. A nabíjanie je jednoduché, pretože celý systém – batérie a prvky – je plne integrovaný vo vnútri kufra.

lyziarky-alpina-eve-65-white-20-21

Inteligentné ovládanie 

Systém je pripravený na použitie jednoduchým stlačením tlačidla, systém beží na plný výkon na počiatočné zahriatie, potom sa automaticky vráti k normálnemu výkonu, takže nohy sú optimálne zahriate, ale nikdy sa neprehrievajú. Batérie sú plne integrované vo vnútri kufra a tiež ľahko vymeniteľné. InTemp je napájaný nabíjateľnou 7,4V lítiovou batériou v manžete každej topánky. Všetky komponenty sú plne vodotesné a systém nie je nijako ovplyvnený, ak sa voda dostane do topánky.

xtrack-90-heat

Nabíjanie výhrevných lyžiarok

Vstup na nabíjanie v kufri je malý, diskrétny, ľahko prístupný a odolný voči poveternostným vplyvom, inteligentný a jednoduchý – na nabíjanie nie je potrebné kufor rozoberať. Na nabíjanie zapojte káble nabíjačky do zástrčky na zadnej strane každej vložky a zapojte nabíjačku do bežnej domácej zásuvky.

Ak chcete systém zapnúť, stlačte a podržte tlačidlo na 2 sekundy a uvidíte červené blikanie. Blikajúce červené svetlo znamená predhriatie (100%), ktoré je zapnuté 5 minút. Po 5 minútach sa automaticky zmení na červenú (vysoké nastavenie, 75%). Môžete nastaviť stredné nastavenie (50%) jedným kliknutím na modré LED svetlo a jedným kliknutím späť sa môžete vrátiť na červenú (vysoké nastavenie). Ak chcete ohrev vypnúť, stlačte a podržte tlačidlo, kým nezhasne LED svetlo.

Filtrovať produkty

Ï