Lyže Head

Objavte značkové lyže Head, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube športových a rekreačných lyžiarov. Viac ako 70 ročná história, aj tým je známa značka Head. K dispozícií sú modelové rady, ako Rebels, Supershape, Prestige/Premium, Kore, V-Shape, Joy, Oblivion a iné. S výberom vám radi a odborne poradíme v našich obchodoch alebo na e-shope. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu info@najsport.sk.

Lyže Head

"Čítajte ďalej" a dozviete sa viac potrebných informácií o modelových radách, veľkostiach, histórií značky Head a pod. Prečítajte si viac o značke Head v našom blogovom článku - Značka Head tak, ako ju (ne)poznáte.

Head od histórie po súčasnosť

  • Značku Head založil vo Filadelfií Howard Head. Najprv pôsobil v rodine zubára, vyštudoval Harvard a získal inžiniersky titul, neskôr pracoval ako letecký inžinier. 
  • Koncom 40. rokov sa pohrával s myšlienkou prečo sa d ére plastov a kovov vyrábajú lyže stále z dreva. Hneď na to sa začal venovať vývoju úplne nového prototypu lyží
  • Použil laminované drevo a letecký hliník. Výsledkom boli pevné a ľahké lyže, ktoré mali výborné vlastnosti a získali si hneď pozornosť špičkových športovcov.
  • Písal sa rok 1950 v Baltimore v štáte Maryland vznikla značka Head. Dnes sídli ústredie spoločnosti v rakúskom mestečku Kennelbach.
  • Neskôr prišla značka s výrobou tenisových rakiet.
  • Vyvinula vlastné lyže zo sklených vlákien a onedlho začala spolupracovať so značkou Tyrolia, ktorý je špecialista vo výrobe lyžiarskych viazaní dodnes.
  • Dnes sa značka orientuje na široké spektrum športových aktivít od lyžovania, tenisu, bedmintonu, až po snowboarding a iné loptové športy.

Lyže Head a modelové rady

Vyberte si špičkové lyže najnovšej modelovej rady Head Rebels, Supershape, Kore, Joy, Oblivion a iné:

Rebels

Každý produkt lyží Rebels je navrhnutý, skonštruovaný a vyladený pretekárskym duchom. Táto séria poskytuje výborný výkon, umiestnenie športovcov na prvých priečkach svetového pohára v alpskom lyžovaní. Väčšina lyží je vybavená novou technológiou EMC od Headu, vďaka čomu sú lyže schopné tlmiť vibrácie pri vysokých rýchlostiach. Majú upravenú geometriu e-Speed, vďaka čomu je jazda hladšia, kontrolovanejšia a agresívnejšia, ako kedykoľvek pred tým. Samozrejmosťou je aj Graphene technolóia, ktorá je lacnejšia ako titanalové vrstvy.

Head Rebels

Supershape

Objavte výkonnostné lyže modelu Supershape, ktoré sú určené pre všetkých nadšencov zimných športov. Sú rýchle, výkonné, obratné, podobné top pretekárskym modelom, nabité zábavou a technológiami. O dokonalú jazdu sa stará čip EMC, Graphene Technology a ERA 3.0 S, ktorá kombinuje all-mountain s carvingovým typom lyže na krátke oblúky.

Head Supershape

Kore

Kvalitné all-mountain lyže, ktoré vás prekvapia svojim jedinečným výkonom. Poskytujú vysokú istotu, dravosť a svižnosť v jednom. Špičkové drevené jadro Karuba vystužené Grafénom (najľahší a najpevnejší materiál, 300 násobne pevnejší ako oceľ), poskytuje pevnosť, stabilitu so zachovaním nízkej hmotnosti. Špička a päta lyží je tvorená rockerom so sendvičovou konštrukciou a progresívnym tvarov vrchnej vrstvy lyží.

Head Kore

Joy

Predstavujeme vám dámske lyže s pretekárskym ladením, ktoré umožnia každej lyžiarke realizovať svoje lyžiarske ambície naplno. Tento rad lyží bol navrhnutý pre maximálnu všestrannosť, lyže sú navrhnuté od začiatočníkov až po expertov a vhodné na zjazdovku aj mimo nej. Lyže stelseňujú čistú eleganciu, výkon, rovnováhu a kontrolu. Nesmie chýbať technológia LYT Tech, Graphene či ERA 3.0.

Head Joy

Oblivion

Špičkové twintipové freestylové lyže, vhodné do parku. Lyže sú všestranné umožňujú prirodzený prechod zo zadnej na prednú stranu lyží. Sú mimoriadne obratné v rôznych terénoch. Sendvičová konštrukcia s dreveným jadrom dodáva stabilitu a tuhosť. Vrchná vrstva je odolná voči poškrabaniu a opotrebeniu.

Head Oblivion

Filtrovať produkty

Ï