Crussis e-Cross

Doprajte si už teraz jedinečný a praktický e-bike Cussis e-Guera, ktorý je vhodný na jazdu v akomkoľvek horskom teréne, po cyklotrasách, lesných či horských cestičkách. Odpružená vidlica sa zameriava na komfort a širšie plášte zaisťujú dokonalú stabilitu. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Crussis e-Cross

Hľadáte dobre vybavený krosový elektrobicykel Crussis? Máte radi pohodlnú jazdu a rôzne výlety? Nie ste obmedzení profilom alebo časom cesty? Potom je práve pre vás určený trekingový elektrobicykel značky Crussis e-Cross so stredovým elektromotorom a super výkonnou batériou. Nie je na čo čakať. Elektrobicykel Crussis e-Cross so stredovým elektromotorom a super výkonnou batériou je pripravený na vašu úžasnú cestu po cyklotrasách, spevnených lesných cestičkách a poľných prechodoch. Poďme sa spoločne pozrieť na top radu Crussis e-Cross 10.7, ktorý vás prekvapí skvelým výkonom a jedinečným dizajnom.

  • Vzduchová vidlica ROCKSHOX FS Paragon Gold RL Solo Air 700c - Má zdvih 65 mm, aby sa dokonale prispôsobila hmotnosti jazdca. Jednoducho upravte tlak vzduchu vo vidlici, aby sa elektrobicykel plne prispôsobil vašej hmotnosti a štýlu jazdy. Dobre nastavená vidlica výborne tlmí nárazy pri jazde v teréne, pričom na rovných povrchoch zbytočne „neodskakuje“. Odskok je možné uzamknúť zatvorením korunky vidlice. Netreba dodávať, že vidlica sa dá uzamknúť z riadidiel pomocou páčky OneLoc Remote.
  • Prehadzovačka Sram SX Eagle - kvalitná prehadzovačky a technológia Eagle™ poskytuje hladšie, presnejšie radenie a vynikajúcu spoľahlivosť. Technológia Eagle™ je revolúciou v MTB a dáva jazdcovi jednocievkové hnacie ústrojenstvo navrhnuté presne podľa ich potrieb, tendo model disponuje 12 rýchlostným systémom.
  • Elektromotor BOSCH Performance CX 4. generácie - Elektrobicykle so stredovým pohonom sú absolútnou špičkou. Vynikajúci výkon, spoľahlivosť, presné a citlivé ovládanie – jednoducho osvedčená kvalita nemeckého remeselného spracovania. Elektromotor dokonale vyvažuje krútiaci moment a spotrebu, čo je pri elektrobicykloch vždy kľúčové. Pri zachovaní nízkej spotreby ponúka skutočne vysoký krútiaci moment až 85 Nm. Skombinujte to s vysoko kvalitným e-bicyklom a budete naozaj v najlepšom stave. Výkonný elektromotor 4. generácie CX.
  • Bosch Power Tube 500 - Srdcom elektrobicykla napájajúceho systém je batéria s lítium-iónovou batériou BOSCH 36V / 482 Wh (13,4 Ah). Batéria dokáže na jedno nabitie dopraviť e-bike do vzdialenosti 130 kilometrov. Vždy však záleží na podmienkach trate a spôsobe využitia asistencie. Samozrejmosťou je vybavenie batérie doskou BMS. Plne nabitú batériu dobijete za 3,5 hodiny.
  • Bosch Intuvia - Prehľadný LCD displej Bosch Intuvia zobrazuje informácie o stave batérie a aktuálnom výkone motora, ktorý je priamo úmerný spotrebe energie. Môžete tak sledovať vplyv jednotlivých stupňov asistencie, štýlu jazdy a prevodových stupňov na spotrebu a následne optimalizovať svoj jazdný štýl, aby ste dosiahli čo najdlhší dojazd. Displej tiež poskytuje funkcie cyklopočítača, ako je okamžitá, maximálna a priemerná rýchlosť, celková a denná prejdená vzdialenosť, čas jazdy a hodiny. Cyklopočítač môžete nechať doma a už ho nikdy nebudete potrebovať. Displej je vybavený aj USB konektorom pre nabíjanie mobilných zariadení (telefón, navigácia, osvetlenie a pod.). Svoje zariadenia môžete nabíjať aj mimo civilizácie, čo sa hodí najmä na dlhých cestách. Samotný motor sa potom ovláda (zvoľte si stupeň asistencie) pomocou tlačidiel (plus, mínus, zapnutie/vypnutie) umiestnených na riadidlách vedľa páčky prednej brzdy.

Crussis e-cross

Modely bicykla Crussis e-Cross

  • e-Cross 10.7 (model s batérikou S, M, L) - rám: hliníkový rám Alu 6061, vidlica: ROCKSHOX FS Paragon Gold RL Solo Air 700c, zdvih 65 mm, uzamykateľná z vidlice, pohon: SRAM Eagle SX 12s (12 rýchlostné), brzdy: SRAM Level (hydraulické), kolesá: 28" kolesá Crussis + SCHWALBE Energizer Active Plus 28 x 2,00, batéria: podľa modelu S/M/L, motor: BOSCH Performance CX 4. gen, stredový, 250W, 85 Nm.
  • e-Cross 9.8 (model s batérikou S, M, L) - rám: hliníkový rám Alu 6061, vidlica: ROCKSHOX FS Paragon Gold RL R Solo Air 700c, zdvih 65 mm, uzamykateľná z vidlice, uzamykateľná z vidlice, pohon: SRAM Eagle SX 12s (12 rýchlostné), brzdy: SHIMANO Deore BR-MT410/SRAM Level (hydraulické), kolesá: 28" kolesá Crussis + SCHWALBE Energizer Active Plus 28 x 2,00, batéria: podľa modelu S/M/L, motor: BOSCH Performance CX 4. gen, stredový, 250W, 85 Nm.
  • e-Cross 8.7 (model s batérikou S, M, L) - rám: hliníkový rám Alu 6061, vidlica: ROCKSHOX FS Paragon Gold RL Solo Air 700c, zdvih 65 mm, uzamykateľná z vidlice, pohon: SRAM Eagle SX 12s (12 rýchlostné), brzdy: SHIMANO Deore BR-MT410/SRAM Level (hydraulické), kolesá: 28" kolesá Crussis + SCHWALBE Energizer Active Plus 28 x 2,00, batéria: podľa modelu S/M/L, motor: OLI SPORT, 250W (MAX 700W), 83 Nm.
  • e-Cross 7.7 (model s batérikou S, M, L) - rám: hliníkový rám Alu 6061, vidlica: SUNTOUR NEX HLO DS 700c, zdvih 63 mm, uzamykateľná z vidlice, pohon: SHIMANO Alivio RD-M3100-SGS/SRAM X5 (9 rýchlostné), brzdy: SHIMANO Deore BR-MT410/SRAM Level (hydraulické), kolesá: 28" kolesá Crussis + SCHWALBE Energizer Active Plus 28 x 2,00, batéria: podľa modelu S/M/L, motor: BAFANG MAX drive (M400), stredový, 250W (max 500W), 80 Nm.

Filtrovať produkty