Trek Fuel EXe 2023

Trek predstavil najnovšiu modelovú radu trailových elektkrobicyklov Fuel EXe 2023, ktoré sú navrhnuté pre prirodzený pocit z jazdy. Neváhajte a predobjednajte si ho už teraz na tel. čísle 0908 083 018 alebo e-mailom lukas.szabo@najsport.sk.

Trek Fuel EXe 2023

Objavte novú éru elektrobicyklov Trek Fuel EXe, ktorá sa príliš nelíši od klasického horského bicykla, ako väčšina konkurenčných horských e-bikov. Jedná sa o jeden z najľahších horských elektrobicyklov vôbec. Jeho hmotnosť sa pohyube okolo 18 kg. Celý systém je tichý a kompaktný, takže o ňom jazdec takmer nevie. Navyše je bicykel osadený 29" kolesamí so 150 mm zdvihom prednej odpruženej vidlice a 140 mm zdvihom zadného tlmiča.

O dokonalý elektro-pohon sa postarala nemecká značka TQ. Táto technologická spoločnosť sa už v minulosti zameriavala na robotiku a letecké technológie. Na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov. Snaží sa o revolúciu v oblasti elektrocyklistiky vďaka novému motoru TQ HBR-50. Tento motor je oveľa menší, tichší, výkonnejší a spoľahlivejší, ako tradičné elektromotory. Váži len 1850 g a jeho výkon dosahuje 300 W, čo zodpovedá 50 Nm točivého momentu.

Elektrobicykel sa ovláda ako bežný trailový bicykel. Poskytuje stabilitu v rýchlych a strmých zjazdoch. Dostatočná efektivita šliapania vás podrží aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Filtrovať produkty