Požičovňa snowboardov v Trenčíne

Potrebujete si požičať snowboard, snowboardovú obuv alebo vakPožičovňa snowboardov v Trenčíne je otvorená počas celej sezóny aj mimo nej. Nájdete nás na Zlatovská 20 v Trenčíne (Zlatovce). K dispozícií je krátkodobá a dlhodobá forma požičovne pre vás, vaše dieťa či juniora. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0908 697 525 alebo e-mailom na trencin@najsport.sk.

Požičovňa snowboardov v Trenčíne

Požičovňa je dočasne zatvorená!

Požičovňa snowboardov a snowboardovej výstroje bude z technických príčin v zimnej sezóne 2022/2023 zatvorená. Aj naďalej môžete využiť službu požičovne na Galvaniho 2/A v Bratislave alebo na ďalších miestach. Tešíme sa na vašu návštevu!

POŽIČOVŇA SNOWBOARDOV TRENČÍN

Využite našu požičovňu snowboardového výstroja a vyrazte na svah pripravený a so správnou veľkosťou výstroja. V ponuke máme snowboardy, snowboardové topánky, prilby, okuliare, obal na snowboard alebo chránič chrbta za skvelé ceny. Môžete si vybrať celý snowboardový set, či len sortiment, ktorý potrebujete. Formu požičovne si môžete zvoliť buď krátkodobú, alebo dlhodobú(ročnú). Snowboardy aj snowboardové topánky sú skontrolované, sú zoservisované a pripravené byť vašim spoločníkom na svahu. Treba už len nastaviť viazanie a a vybrať sa na svoj obľúbený svah. Našu požičovňu snowboardov teraz nájdete v Trenčíne na ulici Zlatovská 20 (Zlatovce). V prípade otázok nám zavolajte na tel. číslo 0908 697 525 alebo nám napíšte na trencin@najsport.sk. Tešíme sa na vašu návštevu.