Ostatné

Objavte kvalitné doplnky pre lyžovanie na našom e-shope Najšport. S výberom vám odborne poradíme online aj offline. Neváhajte a zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 074 alebo nám zanechajte správu na e-maily info@najsport.sk.

Ostatné

Špičkové lyžiarske doplnky a príslušenstvo pre lyžovanie jednoducho musíte mať. Vyberte si skvelé a praktické termofľaše, lyžiarske fľaše, vrecká na telefóny, kapsičky a iné užitočne príslušenstvo:

  • Termofľaše slúžia na uchovanie teploty vášho obľúbeného nápoja počas lyžovačky. Nápoj si tak udrží stálu teplotu počas dlhšej doby. Takéto termofľaše sú vyrobené z hliníka, plastu alebo karbónu so špeciálnou vnútornou vložkou.
  • Lyžiarske fľaše sú navrhované pre potreby lyžiarov, skialpinistov a bežkárov. Slúžia na pravidelne doplňovanie pitného režimu na lyžovačke.
  • Vrecká na telefóny sa používajú na bezpečné uskladnenie vášho smartfónu. Chránia váš mobilný telefón v prípade pádu a pred nepriaznivým vonkajším počasím.
  • Kapsičky sú praktickým pomocníkom na uskovanie tých najdôležitejších veci, ktoré potrebujete. Nechcete nosiť ruksak, tak vyskúšajte kapsičky, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube. Do kapsičky viete vložiť tie najdôležitejšie veci, ako je mobilný telefón, peniaze, doklady, energetickú tyčinku, kľúče od domu a mnoho iného (v závislosti od veľkosti kapsičky).

Filtrovať produkty