25.09.2023

Odborný predajca lyže/bicykle (Bratislava)

Mzdové podmienky

1350 - 1800 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových ľudí na pozíciu "Predajca športového tovaru", predaj a požičiavanie cyklistického a
lyžiarskeho vybavenia v špecializovanej novej predajni NAJŠPORT. Veľa zaujímavých benefitov, skvelý
kolektív, a pritom si viete aj dobre zarobiť. Preto, ak si komunikatívny, ochotný, flexibilný a máš záujem
o šport, tak táto práca je určite určená pre Teba. Nevadí či si začiatočník alebo profik v biznise,
nájdeme pre teba miesto práve u nás, kde budeš uplatnený v tom čo ťa baví. V našich prevádzkach
ponúkame len tie najlepšie služby, staň sa jedným z nás.

Náplň práce

  • prezentácia a predaj tovaru z ponúkaného sortimentu, poskytovanie poradenskej služby
    zákazníkom
  • budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
  • spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja
  • správne blokovanie tovaru a vyhotovenie správnych dokladov pri predaji tovaru zákazníkovi
  • zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni
  • starostlivosť o tovar - príjem, kontrola, prezentácia tovaru
  • účasť na firemných školeniach a stretnutiach
  • zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni

Zamestnanecké výhody, benefity

  • multisport karta
  • finančný príspevok na stravovanie
  • mladý kolektív, kde sa budeš cítiť príjemne
  • teambuildingy, na ktoré nikdy nezabudneš
  • motivujúci odmeňujúci systém
  • možnosť kariérneho rastu
  • nákup svetových značiek s výraznými zľavami
  • práca s profesionálmi a nadšencami v športovom odvetví

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • samostatnosť a sebazaprenie
  • organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti
  • pracovitosť a cieľavedomosť
  • ambície stále sa zdokonaľovať a prekonávať seba samého

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti:
Sme mladá úspešná firma, ktorá hľadá nových kolegov, ktorý chcú rasť s nami v oblasti cyklo a
lyžiarského sortimentu. Nevadí či si začiatočník alebo profík v biznise, nájdeme pre teba miesto práve
u nás, kde budeš uplatnený v tom čo ťa baví. V našich prevádzkach ponúkame len tie najlepšie služby,
staň sa jedným z nás.

Tím najsport :)

Počet zamestnancov:
25-49 zamestnancov

Kontakt:
Tel.: +421908283169
E-mail: kariera@najsport.sk