12.11.2021

Vymeňte si detské lyže za väčšie a záloha vám ostane!

Jedinečná ponuka pre našich klientov! Vymeňte si detské lyže do 30.11.2021 za nové alebo väčšie a záloha vám neprepadne, ale sa prenesie na novú požičanú výstroj. Táto akcia sa vzťahuje na detskú lyžiarsku výstroj vrátane lyží, lyžiarok, palíc a iného príslušenstva. Viac informácií, ako aj cenník nájdete v kategórii - požičovňa lyží v Bratislave.

Okrem toho v požičovni Najšport nájdete široký výber lyžiarskej, snowboardovej, skialpovej a bežkárskej výstroje pre ženy, mužov aj deti za skvelé ceny. Požičať si môžete výstroj jednotlivo, alebo ako zvýhodnený set. Využiť tiež môžete zvýhodnenú cenu ročnej alebo dvojročnej požičovne a ušetriť tak náklady za požičanie. Ďalším plusom je, že v porovnaní s minulou zimnou sezónou  sme ceny, na rozdiel od konkurencie, nenavyšovali.

Vedeli ste, že sa aktuálne lyžiarske strediská pripravujú na zimnú sezónu 2021/22? Aktuálna situácia dovoľuje lyžovať, síce s určitými opatreniami v niektorých okresoch, ale predsa. Sledujte aktuálny vývoj pandemickej situácie a aktuálne opatrenia v lyžiarskych strediskách v článku - bude sa tento rok lyžovať? Prehľad aktuálnych informácii. Článok pravidelne aktualizujeme na týždennej báze o najnovšie informácie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na našej zákazníckej linke 0919 066 704, ktorá funguje počas otváracích hodín predajne Najšport v Bratislave. Môžete nám tiež zanechať správu na e-maily info@najsport.sk a my vám radi a ochotne poradíme.