12.11.2021

Požičajte si v predstihu a vyhnite sa zhonu

Lyžiarske strediská začínajú prípravu na sezónu, pripravte sa aj vy! Požičajte si lyže v predstihu do 30.11.2021 a vyhnite sa zhonu v hlavnej sezóne. Pripravili sme si pre našich verných zákazníkov jedinečnú ponuku! Veríme, že ju využije každý z vás, nakoľko tento rok očakávame veľký dopyt po lyžiarskom vybavení. Užite si tohtoročnú lyžovačku naplno a vyberte si nové lyže, lyžiarky, palice alebo inú výstroj. Viac informácií a cenník nájdete v kategórii - požičovňa lyží v Bratislave. Navštívte nás na našej predajni na Galvaniho 2/A v Bratislave.

V Najšporte vždy nájdete široký výber lyžiarskej, snowboardovej, skialpovej a bežkárskej výstroje pre ženy, mužov aj deti za skvelé ceny. Požičať si môžete výstroj jednotlivo alebo, ako zvýhodnený setVyužiť tiež môžete zvýhodnenú cenu ročnej alebo dvojročnej požičovne a ušetriť tak náklady za požičanie. Ďalším plusom je, že v porovnaní s minulou zimnou sezónou sme ceny na rozdiel od konkurencie nenavyšovali. 

Sledujte aktuálny vývoj opatrení v lyžiarskych strediskách v článku - bude sa tento rok lyžovať? Prehľad aktuálnych informácii. Článok pravidelne aktualizujeme na týždennej báze o najnovšie informácie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na našej zákazníckej linke 0919 066 704, ktorá funguje počas otváracích hodín predajne Najšport v Bratislave. Môžete nám tiež zanechať správu na e-maily info@najsport.sk a my vám radi a ochotne poradíme.